top of page

תנאי שימוש

מבוא

אתר קפטן שוז משמש בתור אתר שיווק מוצרי הנעלה ואקססוריז.

האמור בתקנון זה בלשון זכר הוא לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה.

השימוש באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה.

 עצם שימוש באתר תהווה הצהרה מצד הלקוח כי קרא את הוראות תקנון זה, הבין אותן והסכים להן. התקנון מהווה חוזה מחייב בינך לבין האתר.

אבטחת מידע ופרטיות

אתר קפטן שוז רשאי להשתמש במידע המופיע בטופס על מנת להביא לך את המידע והשירותים המבוקשים. מידע אישי זה לא ייחשף.

האתר נוקט באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. במקרים שאינם בשליטת האתר ו/או הנובעים מכוח עליון, לא תהא האתר אחראי לכל נזק מכל סוג שהוא, ישר או עקיף, שייגרם ללקוח, אם מידע זה יאבד ו/או יעשה בו שימוש לא מורשה.

האתר מתחייב שלא לעשות שימוש במידע המסופק לה ע”י המשתמשים אלא על מנת לאפשר את השימוש באתר ובהתאם לכל דין.

כפתור “שלח” יש משום הסכמה לאתר קפטן שוז או למי מטעמה לעשות שימוש במידע אישי זה על מנת לספק לך מידע על המוצרים ומידע נוסף באמצעות אימייל או אחר, על שירותים ומשאבים הקשורים למוצרים. בנוסף, ניתן יהיה להשתמש במידע אישי זה למטרות סקר שוק. באם תחפצו להסיר בכל עת את פרטייך האישיים מרשימת התפוצה של האתר שלחו מייל עם בקשה להסרת המספר \ כתובת דואר אלקטרוני מרשימת תפוצה: למייל: support@captain-shoes.co.il באמצעות לחיצה על כפתור “שלח” אני מאשר בחתימתי את הטופס ואת תנאיו.

הרכישה

מנהלי ועובדי האתר משתדלים ככל האפשר לשקף תמונות מדויקות להמחשה ככל האפשר.

הרכישה באתר הינה באמצעות כרטיס אשראי\העברה בנקאית\BIT והעסקה תתבצע לאחר אישורה ע”י חברת האשראי\הבנק.

האתר שומר לעצמו את הזכות להפסיק את שיווק המוצר בכל עת וכן לשלול זכות שימוש באתר על פי שיקול דעתו.

סכום הקנייה כפי שמופיע לפני ביצוע התשלום באתר CAPTAIN-SHOES הינו סופי וכולל בין היתר, עלויות משלוח כפי שהתקבלו ועמלה שמשתנה ממוצר למוצר, לצורך פיתוח ואחזקת אתר האינטרנט והשירות שניתן בו.

אתר CAPTAIN-SHOES פועל כמשוור לספקי מסחר אלקטרוני מחו״ל (להלן: "ספקי המוצרים"), לרבות JWC Limited. 

אתרקפטן שוז מספק שירותי שיווק בלבד עבור ספקי המוצרים.

ביצוע כל רכישה באתר, משמעותה שכאשר המשתמש מבצע הזמנה באמצעות אתר קפטן שוז, הוא למעשה רוכש עבור עצמו מוצר מצדדים שלישיים, כולל התחייבויות כספיות. כל ההתחשבנויות תהיה למשתמש מול ספקי המוצרים, מלבד שירותי החזרת/החלפת/ביטול מוצרים וניהול סליקה עבור הספקי מוצרים.  

החלפת המוצרים

יינתן אפשרות החלפת מוצרים שקיבלתם באמצעות פניה בעמוד האינסטגרם או בוואטסאפ. אם ברצונכם להחליף לזוג אחר/לשנות מידה, יש לעדכן אותנו באינסטגרם/וואטסאפ ולאחר מכן פשוט לשלוח לנו את החבילה. לאחר קבלת המוצר נוציא לכם משלוח חדש בהקדם!

במקרה שהחלפה אושרה – יש להשיב את המוצר כאשר כל העלויות הכרוכות בהחזרת המוצר תחולנה על הלקוח. החלפת המוצר תיעשה כשהוא באריזתו המקורית בצירוף הקופסא וכל הפריטים הנלווים.

האתר לא יטפל בהחזרת מוצרים שנרכשו באמצעות מקור אחר.

*עבור מוצרים משומשים לא תהיה אפשרות החלפה וזה יהיה כפוף לשיקול הנהלת האתר וספקי המוצרים האם בוצע במוצר שימוש.

לאחר החלפת המוצר לא תינתן אפשרות החלפה בשנית או החזר המוצר.

החזר/החלפה יש לשלוח את המוצר עד 5 ימי עסקים.

החזר\ביטול

יש אפשרות לבטל את ההזמנה עד 14 יום מרגע ההזמנה כל עוד המשלוח לא יצא לדרכו (לרוב עד 24 - 48 שעות). עמלת ביטול 5% מגובה העסקה או 100 ש״ח, הנמוך מביניהם בכפוף לחוק הגנת הצרכן.

אם המשלוח כבר יצא אפשר לקבל את המשלוח, להחזיר אלינו ולקבל החזר כספי בניכוי עמלת ביטול בכפוף לחוק להגנת הצרכן. 

אם ברצונך להחזיר את המוצר לאחר קבלתו יש לעדכן אותנו בהודעות בווצאפ אנו שולחים ללקוח לאן לשלוח את הנעל ולאחר קבלת הנעל ובדיקה, נבצע זיכוי ותכרך עמלת ביטול 50 ש”ח + מעמ לכל זוג (עקב המשלוח ששילמנו עבור החבילה).

במקרה של החזר ינתן בכפוף לתנאים הבאים:

אם ברצונך להחזיר את המוצר לאחר קבלתו יש לעדכן אותנו בהודעות באינסטגרם או בווצאפ אנו שולחים לך לאן לשלוח את הנעל ולאחר קבלת הנעל ובדיקה, נבצע זיכוי. צריך לשלוח תוך 5 ימי עסקים.

*לאחר ביצןע החלפת מוצר/מידה לא יהיה ניתן לקבל החזר כספי.

*כל העלויות הכרוכות בהחזרת המוצר תחולנה על הלקוח. החזר המוצר תיעשה כשהוא באריזתו המקורית בצירוף הקופסא(לא הרוסה לא מודבקת) וכל הפריטים הנלווים (גרביים, מחזיק מפתחות, סטיקרים).

האתר לא יטפל בהחזרת מוצרים שנרכשו באמצעות מקור אחר.

*עבור מוצרים משומשים לא תהיה אפשרות החזר וזה יהיה כפוף לשיקול הנהלת האתר האם בוצע במוצר שימוש.

החזר/החלפה יש לשלוח את המוצר עד 5 ימי עסקים.

** דגמי בלאנסיאגה, UGG, אלכסנדר מקווין, ודיור נחשבים כהזמנה אישית ולכן אין אפשרות החלפה/החזר.  כמו כן על דגמים מיוחדים שלא קיימים באתר לא תיתנן אפשרות החלפה או

החזר.

 אספקה והובלת המוצר

האתר ידאג לאספקת המוצר על ידי ספקי המוצרים ללקוח לכתובת שהוקלדה על ידו בעת ביצוע הזמנה באתר, תוך 6-19 ימי עסקים.

האתר לא יהיה אחראי לכל איחור ו/או עיכוב באספקה ו/או אי-אספקה, שנגרמה כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה ולא יהיה אחראי גם החזקה/תשלום על יד המכס או עיכוב שנגרמה על ידי המכס. *ראה ערך תקופת נגיף קורונה- עיכובים עשויים לקחת 5-8 ימי עסקים נוספים* (משוער) . האתר גם לא תהיה אחראי מסיבות העומס בתקופת החגי מכירות.

משלוח המוצר יבוצע לכתובת שנמסרה ע”י הלקוח בעת הההזמנה, ואין באפשרות הלקוח לאסוף את המוצר. מחיר המוצר כולל את עלות המשלוח.

אחריות ושירות

האתר לא יהיה אחראי לכל נזק ישיר או עקיף הנובע מהשימוש או השימוש השגוי במוצר לרבות כל נזק מקרי, מיוחד, עקיף או תוצאתי – ככל שהחוק מתיר זאת. על הלקוח חלה האחריות וכל סיכון וחובות עבור אובדן, נזק וחבלה לגופו ו/או לרכושו ו/או לרכושם ו/או לגופם של צדדים שלישיים, הנובעים מהשימוש ו/או אי השימוש במוצר, למעט במקרים בהם נקבע כי הנזק האמור נגרם עקב רשלנותה הבלעדית של האתר.

קניין רוחני

כל זכויות הקניין הרוחני באתר זה הינן רכושה הבלעדי של אתר קפטן שוז וספקי המוצרים.

bottom of page